Молодята Джонатан Беннетт та Джеймс Вон запустили свій ЛГБТ-подкаст

Американський актор Джонатан Беннет (Jonathan Bennett), найбільш відомий за фільмами “Погані дівчата” та “Кохання на острові”, та його чоловік Джеймс Воан (James Vaughan), якого знають переважно як провідного проекту “Celebrity Page”, запустили новий ЛГБТ-подкаст під прозорою назвою “Pridecast”.

Pridecast” – новий радіопроект iHeart у співпраці з Лос-Анджелесським Прайдом, розповідає “Advocate”. Проект створений для того, щоб перетворити Прайд з одноразової або місячної події на щось цілорічне, в чому люди можуть знаходити втіху та підтримку.

Творці шоу, натхненні подіями з життя ЛГБТ-спільноти, збираються ділитися вражаючими історіями, щоб навчати та вселяти надії… За словами Беннетта та Вона, це не шоу, куди знаменитості приходять для того, щоб говорити тільки про себе: “… Це те місце, де можна зарядитися енергією“.

Хлопці збираються “нагадати всім нам, як весело і здорово бути геєм“, сказав Беннетт, який хотів би бачити серед гостей – міністра транспорту США Піта Буттіджіча, поп-суперзірку Аріану Гранде… Можливо, до хлопців приєднається РуПол.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Jonathan Bennett (@jonathandbennett)

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією