У Ватикані вважають, що ЛГБТ-сім’ї мають бути під заступництвом Церкви

У Фестивалі сімей у Ватикані візьмуть участь ЛГБТ-пари.

У Фестивалі сімей, що відбудеться у Ватикані 22 червня 2022 року, візьмуть участь ЛГБТ-пари. Про це заявив професор Габріель Гамбіно, заступник секретаря Дикастерії у справах мирян, сім’ї та життя, повідомляє vaticannews.va.

«Відповідаючи на запитання про участь ЛГБТ-сімей, професор Гамбіно сказав, що в дусі Amoris laetitia важливо супроводжувати всіх з милосердям і вітанням до любові Батька, і що всі сім’ї повинні почуватися у супроводі Церкви», – йдеться у повідомленні прес-служби Ватикану.

У рамках Фестивалю відбудеться пастирський конгрес, мета якого, як зазначають у РКЦ, «буде полягати в тому, щоб розвинути тему, обрану Папою, зважаючи на деякі переконливі вказівки, що випливають з Amoris laetitia, тексту, який є дуже чіткими програмними лініями для можливого розвитку сімейного пастирського піклування найближчими роками».

Нагадаємо, Amoris laetitia – у перекладі з латині «Радість кохання» – звернення папи Франциска на тему сімейного життя, опубліковане у 2016 році, в якому понтифік висловився з приводу одностатевих союзов. У «Радості кохання» глава РКЦ закликав не принижувати та не дискримінувати гомосексуалів, однак зазначив, що «не існує жодної бази для уподібнення чи встановлення аналогій, навіть віддалених, між одностатевими союзами та настановою Бога щодо шлюбу та сім’ї». Також папа римський додав, що «фактичні союзи або союзи між людьми однієї статі, зокрема, не можуть бути просто прирівняні до шлюбу. Жоден ненадійний чи закритий до передачі життя союз не забезпечує майбутнього суспільства».

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією