У сіквелі “Доктора Стренджа” з’явиться ще один ЛГБТ-герой у кіновсесвіті Marvel

У сиквелі “Доктора Стренджа” головний герой подорожуватиме по мультивсесвіту, намагаючись утримати реальність від руйнування, а в цьому йому допомагатиме новий персонаж Америка Чавес у виконанні актриси Сочіл Гомес.

Особливість героїні полягає в тому, що вона має здатність подорожувати між всесвітами. Згідно з чутками, зіркові портали, які може відкривати Америка, стануть її квитком з приреченої реальності до основного всесвіту, де вона заручиться допомогою Стівена Стренджа. Ще одна важлива деталь щодо Чавеса полягає в тому, що в коміксах вона лесбіянка.

До цього моменту не розкривалося, чи збережуть Disney та Marvel Studios цей момент у фільмі, але тепер інформація прояснилась. Джерела видання The Hollywood Reporter підтвердили, що в “Мультивсесвіті божевілля” буде визнано, що Америка Чавес – лесбійка, як і в коміксах. Деталі журналісти не розкрили.

До цього натяки на сексуальну орієнтацію Америки Чавес у КВМ були присутні у деяких промо мерчах по фільму. На костюмі героїні можна було помітити прапор гордості, а також ЛГБТ-гасло “Любов є любов” іспанською мовою.

Торік Marvel Studios випустила “Вічні”, де дебютував перший у КВМ відкритий супергерой-гей.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією