У Німеччині затвердили прапор ЛГБТ над урядовими будівлями

Міністерство внутрішніх справ Німеччини заявило, що в деяких випадках дозволяло піднімати райдужний прапор над будинками федерального уряду, повідомляє Associated Press.

Агентство зазначає, що рішення спрямоване на те, щоб продемонструвати ухвалення різноманітності та припинити обговорення неясних правил із цього питання.

Міністерство внутрішніх справ заявило, що підняття райдужного прапора «має бути приурочено до певної дати» — наприклад, до гей-парадів чи роковин заворушень у Стоунволл 28 червня у Нью-Йорку, які сприяли розвитку ЛГБТ-руху. Це не буде дозволено у деякі національні свята та інші дні.

Міністерство заявило, що досі не існувало правила, що дає змогу офіційно піднімати прапор, і що «у минулому це часто призводило до дискусій».

«Ми сучасна та різноманітна країна, – сказала міністр внутрішніх справ Ненсі Фезер. Давно настав час і нам, як держустановам, показати це яскравіше», — сказала вона.

«Ми хочемо, щоб дискримінація людей через їхню гендерну ідентичність припинилася у всіх сферах суспільства», — сказав Фезер. «Ми хочемо виявити солідарність із усіма тими, хто все ще піддається ізоляції», — сказала вона.

Уряд канцлера Німеччини Олафа Шольца, який прийшов до влади в грудні, слідує за програмою соціальних реформ. Коаліція, що складається з трьох соціал-ліберальних партій, доклала зусиль для скасування криміналізації «реклами» процедур аборту лікарями.

Уряди також хочуть легалізувати продаж канабісу з рекреаційною метою, полегшити отримання німецького громадянства та зняти обмеження на подвійне громадянство.

Уряд хоче покласти край 40-річному законодавству, яке вимагає від трансгендерів пройти психологічну оцінку та рішення суду, перш ніж вони зможуть офіційно змінити свою стать, яка має бути замінена новим «законом про самовизначення».

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією