Вийшов перший тизер відродженого гей-серіалу “Близькі друзі”

Прем’єра відродженого ЛГБТ-хіта “Близькі друзі” (Queer As Folk) відбудеться раніше, ніж будь-хто міг подумати.

Перезавантаження “Близьких друзів”, одного з найочікуваніших ЛГБТ-глядачами серіалів року, отримало офіційну дату прем’єри. Серіал, повідомляє Advocate, дебютує на стрімінговому сервісі Peacock у четвер, 9 червня.

У головних ролях зайняті – Девін Уей (“Анатомія пристрасті”, “Пожежна частина”), Фін Аргус (“Хмари”, “Обдаровані”), Джессі Джеймс Кейтель (“Безкрайнє небо”), Джонні Сібіллі (“Хитрості”, “Поза” “) та Райан О’Коннелл (“Особливий”, “Уїлл і Грейс”).

Проект – переосмислення новаторського британського серіалу Рассела Ті Девіса, в якому дія переноситься з Манчестера, Англія, до Нового Орлеану, і зосереджується на групі друзів, життя яких назавжди змінилося після трагедії.

Новий серіал – твор сценариста і продюсера Стівена Данна, який неодноразово говорив про свій глибокий особистий зв’язок з оригінальним проектом:

“…Я безмірно пишаюся тим, що новий серіал складається з електричного ансамблю свіжих героїв, що відображають сучасну аудиторію. Якщо є хоч одна людина , здатний, побачивши “Близьких друзів”, відчути себе менш самотнім, наша робота виконана”.

До акторського складу “Близьких друзів” також приєдналися такі зірки, як Кім Кетролл, Джульєтт Льюїс та Ед Беглі-молодший.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією