У РПЦ відповіли на заяви папи римського про закони проти ЛГБТ

Закон “про заборону пропаганди ЛГБТ у росії” повністю відповідає християнській традиції, розповіло джерело в російській православній церкві, коментуючи заклик папи римського Франциска не сприймати гомосексуальність як злочин. Воно також зазначило, що в РПЦ не знають, чи заява понтифіка була критикою російського законодавства.

Нам невідомо, чи подібний коментар римського понтифіка є непрямою критикою російського законодавства, що забороняє пропаганду ЛГБТ, але ми переконані в тому, що ці обмеження повністю відповідають християнській традиції, — заявило джерело в РПЦ.

Заборона “пропаганди ЛГБТ” є єдиним засобом, яким суспільство може захистити себе від саморуйнування, переконане джерело. Воно також переконано, що принцип заборони на виправдання гріха під загрозою покарання слід поширювати і на подружні стосунки. Джерело уточнило, що подружню вірність і подружню зраду не можна зрівнювати як дві рівноцінні моделі поведінки.

Папа римський Франциск раніше назвав закони, що криміналізують ЛГБТ, несправедливими. Він висловив думку, що гомосексуалів потрібно приймати та поважати, а не наражати на маргіналізацію та дискримінацію. При цьому він наголосив, що приналежність до ЛГБТ-спільноти є гріхом, але не злочином. Папа римський запропонував “спочатку провести різницю між гріхом і злочином” і нагадав, що відсутність милосердя один до одного також є гріхом.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією