Сем Сміт назвав “найбожевільніший слух” про себе: він – Адель у костюмі

Сем Сміт за кілька днів до виходу свого четвертого студійного альбому “Gloria” (його реліз відбувся 27 січня), розповів про божевільну теорію змови щодо себе та іншої британської поп-зірки, Адель.

Два унікальні таланти, які створили свої власні стилі в музиці та удостоєні “Греммі”, постійно порівнюються шанувальниками та критиками. Проте, нагадує “Gaytimes”, порівняння Сема Сміта (Sam Smith) та Адель прийняли неймовірний оборот у 2018 році, коли фанати почали обговорювати версію про те, що музиканти – це одна й та сама людина.

Два основні “докази”, що стали вірусними в соцмережах, – це уповільнена версія хіта Адель “Hello”, яка, як вважають шанувальники, звучить так само, як хіт Сміта “Dancing With A Stranger”. Інші стверджують, що прискорений вокал Stay With Me Сміта повторює культовий вокал Someone Like You Адель. На додаток до вищезгаданого шанувальники нагадують, що Сміт і Адель досі ніколи не відвідували один і той самий захід.

Протягом багатьох років Сем Сміт утримувався від обговорення дивних чуток… Поки що під час недавнього інтерв’ю на шоу Дрю Беррімор не назвав цю теорію “самим шаленим слухом”, який він коли-небудь чув про себе.

“Здається, всі думають, що я – Адель у костюмі, бо нас ніколи не бачили разом в одній кімнаті… І якщо ви сповільните її голос, він, кажуть, буде трохи схожим на мій. Тому люди вважають, що ми – одна і та сама людина, і я зараз просто в костюмі”, – пожартував 30-річний музикант.

Інтерв’ю Сема Сміта відбулося за кілька днів до виходу четвертого студійного альбому “Gloria”. Платівка, до якої увійшли такі композиції, як Love Me More, а також спільна робота Сміта з Кім Петрас Unholy, була представлена 27 січня.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією