У Малайзії закликали до пильності: “ЛГБТ-фільми стали витонченішими”

Фільми з ЛГБТ-темою стали більш витонченими, тому громадськість має посилити пильність, заявив заступник голови зв’язку та мультимедіа Малайзії Західі Зайнув Абідін, 11 серпня повідомляє видання Variety.

Раніше в країні було заборонено голлівудський блокбастер «Тор: Любов і грім» через наявність у ньому ЛГБТ-контенту.

Заступник міністра підтвердив, що «нещодавно був фільм, який не пройшов цензуру, це новий фільм „Тор“. Фільм торкнувся теми ЛГБТ, але ми бачимо, що є багато фільмів з елементами ЛГБТ, які вислизають від цензури».

У ситуації, що склалася, чиновник звинуватив іноземні студії, зазначивши, що ЛГБТ-фільми “стають все більш витонченими, у зв’язку з цим закликав громадськість виявити пильність”.

Західі запевнив, що уряд постійно стежить за фільмами та платформами соціальних мереж щодо ЛГБТ-контенту, а також попередив про суворі заходи щодо осіб, «викритих у пропаганді таких елементів».

Однак, зазначив міністр, за межами кінотеатрів та телевізійного мовлення повноваження цензури обмежені і не поширюються на потокові сервіси, у тому числі TikTok або Netflix, які базуються за межами країни.

Це дозволяє Disney безкоштовно транслювати фільми на малайзійській версії Disney+Hotstar. Так, на цій платформі вже розміщено заборонений через ЛГБТ-персонаж анімаційний фільм «Базз Лайтер» з рекомендацією 18+.

Західі визнав, що уряд Малайзії не може контролювати закордонні платформи, але пообіцяв і надалі виявляти суворість та відданість у справі захисту моральності малазійського суспільства.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією