У Малайзії створять мусульманський комітет з питання обмеження ЛГБТ-культури

Міністр у справах релігії Малайзії Наїм Мохтар заявив, що державні органи країни здійснюють кроки “з приборкання культури ЛГБТ”, одним зі стратегічних ходів уряду буде створення спеціального мусульманського комітету, повідомляє малайзійський портал Star.

“Уряд виступив з ініціативою створення спеціального мусульманського комітету з питань ЛГБТ у Малайзії. Комітет збиратиметься не рідше ніж один раз на рік або в міру необхідності. До його складу увійдуть представники міністерств, відомств, агентств і неурядових організацій, які координуватимуть питання ЛГБТ, щоб стримувати поширення цієї культури”, – наводить портал заяву Мохтара.

За словами міністра, такий крок необхідний для уникнення “нормалізації ЛГБТ-культури в Малайзії”. Мохтар додав, що в профілактиці поширення ЛГБТ-культури в країні братимуть участь міністерство молоді та спорту, а також міністерство охорони здоров’я.

Міністр наголосив, що, хоча культура ЛГБТ неприйнятна з точки зору закону, уряд не зазіхає на основні права цієї групи, закріплені в конституції Малайзії.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією