У білих смокінгах. Вокаліст гурту Pentatonix Скотт Хоїнг одружився зі своїм партнером

Закохана пара побралася на таємній церемонії у Санта-Барбарі, Каліфорнія. Скотт Хоінг і Марк Маніо зустрічалися протягом шести років.

Вокаліст Pentatonix Скотт Хоїнг і його наречений Марком Маніо влаштуали романтичну церемонію одруження в готелі Ritz-Carlton Bacara в Санта-Барбарі. Вони зустрічалися шість років.

«Я відчуваю, що весь наш життєвий досвід і вибір, злети і падіння привели нас одне до одного, і це момент, коли люди, яких ми любимо найбільше, бачать, як ми справді робимо стрибок. Я одразу зрозумів, що Марк є чоловіком моєї мрії, і я щиро відчуваю себе найщасливішою людиною на землі, яка побралася із ним», — розповів Скотт Хоїнг у коментарі People.

Фото: @People

31-річний Хоїнг і 32-річний Маніо кажуть, що вирішили зіграти весілля у Санта-Барбарі після того, як відсвяткували тут день народження Маніо.

Фото: @People

Місце церемонії було прикрашене білими квітами, а наречені вбралися у білі смокінги, створені для них дизайнером Рафом Свіадером, бренд R.Swiader.

Відомо, що пара познайомилася у Лос-Анджелесі в 2017 році на святкуванні дня народження спільного друга.

Скотт Хоїнг — один із співзасновників вокального колективу Pentatonix у 2011 році. Цю назву для гурту запропонував Хоїнг. Вона названа на честь пентатонічної шкали (пентатоніка), що складається з п’яти нот в октаві, що представляє п’ятьох учасників групи. В Україні гурт став відомий завдяки оригінальному виконанню, а капела Щедрика у версії Carol of The Bells.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією