Трансгендерна велогонщиця Бріджес: Ми як боксерська груша для популістських рухів. Я не маю жодної переваги над конкурентами, і тому є підтвердження».

Британська трансгендерна велогонщиця Емілі Бріджес вважає, що вона не має переваги над суперницями в жіночих змаганнях.

«Нині ми як боксерська груша для популістських рухів. І зараз ми стикаємося з культурною війною.

Потрібно, щоб звучало більше позитивних голосів, а освіта стала масштабнішою. Люди будують думки, не маючи всієї інформації. Що більше досліджень буде проводитися, то більше з’явиться конкретних доказів.

Спорт є мініатюрою соціуму, тому патріархальний лад, що діє в решті суспільства, зміцнюється і в спорті», – розповіла Бріджес в інтерв’ю журналу DIVA.

Протягом останнього року спортсменка проходила гормональну терапію, однак у березні Міжнародна спілка велосипедистів (UCI) не допустила її до участі в жіночому чемпіонаті Великобританії.

«Все починалося зі слів: «Ой, вона братиме участь у перегонах і переможе Лору Кенні (п’ятиразову олімпійську чемпіонку з велоспорту). Не знаю, звідки така думка. Я не була настільки гарною. Начебто вони апріорі вважали, що я зможу обігнати багаторазову олімпійську чемпіонку лише тому, що я трансгендер.

Про участь транс-жінок у спорті проводяться дослідження. Я є частиною одного з них та спостерігаю величезне падіння результатів (після гормональної терапії). У мене немає жодної переваги над конкурентами, тому є підтвердження», – зазначила Бріджес.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Поділись публікацією