Трансгендерна актриса Анжеліка Росс зіграє на Бродвеї у відродженому “Чикаго”

Анжеліка Росс увійшла в історію своїм дебютом на Бродвеї у головній ролі у відродженому мюзиклі “Чикаго”, прем’єра якого відбудеться 12 вересня.

З вересня до листопада Анжеліка Росс (Angelica Ross) буде зайнята в ролі Роксі Харт в обмеженій версії мюзиклу “Чикаго”.

41-річна Анжеліка Росс відома своїми проривними ролями. Вона створила образ Кенді Феросіті у новаторському серіалі “Поза”, а також медсестри Рити в “Американській історії жахів”.

“Advocate” звертає увагу на те, що Росс зіграє Роксі після того, як Памела Андерсон грала того ж персонажа в іншій обмеженій серії показів “Чикаго” на початку цього року.

Роксі Харт з “Чикаго” – один із найвідоміших, культових і улюблених персонажів в історії Бродвею. Впевнена, що такий справжній талант, як Анжеліка Росс, порадує глядачів своєю грою, демонструючи вражаючі акторські, співочі та виконавські таланти“, – сказала Ентоні. Аллен Рамос, віце-президент з комунікацій та талантів GLAAD, коментуючи новину. Рамос наголосила, що Рос – шановний лідер трансгендерної спільноти.

Участь Росс у бродвейській постановці – частина інклюзивного проекту. Рос приєднається до невеликої групи інших транс*-виконавців, запрошених зіграти головні ролі на Бродвеї. Серед них – Олександра Біллінгс, міс Перечна м’ята та Кейт Борнштейн.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією