Том Голланд відстоює свою гей-роль

Том Голланд, британський актор, переважно відомий роллю Людини-павука, зіткнувся з атакою гомофобів у соцмережах після появи епізоду з гей-сексом у психологічному трилері Apple-TV “Переповнена кімната” (The Crowded Room).

У цьому епізоді персонаж 27-річного Тома Голланда (Tom Holland) відвідує клуб, розважається з чоловіком, і, врешті-решт, вони вирушають до туалету для спекотного сексу. Сцена викликала обурення у гомофобів, які навіть почали використовувати хештег “#notmyspiderman”.

Серіал засновано на книзі Даніела Кіза “Таємнича історія Біллі Міллігана” (The Minds of Billy Milligan). Голланд грає реальну людину, виправдану за злочин через діагностований у неї розлад особистості.

Не всі користувачі соцмереж – гомофобні ідіоти. Багато хто, зазначає “Advocate”, став на бік Голланда, звернувши увагу не те, що актор має право на будь-які ролі, включно з гей-ролями. Також вони нагадали, що інші виконавці ролі Людини-павука, Тобі Магуайр та Ендрю Гарфілд, також не один раз грали гомосексуалів.

Тим часом Том Голланд зізнався, що роль у “Переповненій кімнаті” виявилася для нього настільки складною, що він збирається взяти паузу в кар’єрі після завершення роботи над серіалом.

Біллі Мілліган залишається одним із найвідоміших людей із діагнозом “множинна особистість” в історії психіатрії. Про його життя знято кілька документальних фільмів. Мілліган помер у віці 59 років у грудні 2014 року.

У березні 2015 року повідомлялося, що роль Міллігана дісталася Леонардо Ді Капріо, який прагнув зіграти її 20 років. У лютому 2016 року відбувалися зйомки, проте потім проект – як широкоформатний фільм – було закинуто.

Джерело

 

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією