Техасця засуджено до 36 років ув’язнення за вбивство трансгендерної жінки

Жителя Техасу засудили до 36 років ув’язнення за вбивство трансгендерної жінки, скоєне в 2019 році, повідомила в середу окружна прокуратура округу Гарріс.

29-річний Джошуа Домінік Буржуа визнав себе винним у тому, що 30 липня 2019 року зарізав 22-річну Трейсі Вільямс на автостраді в Х’юстоні і викинув її тіло на парковці заправки. Буржуа і Вільямс перебували у стосунках, які Вільямс хотів розірвати.

Як повідомляє місцевий філіал телеканалу Fox – KRIV, відео з камер спостереження показало, що Буржуа неодноразово вдарив Вільямс ножем, коли вони йшли по шосе Кеті. Після того, як закривавлений Буржуа замовив безалкогольний напій у вітрині сусіднього McDonald’s і попросив інших відвідувачів відвезти його подалі від місця злочину. Він покинув парковку і був заарештований через кілька тижнів.

Справа не була кваліфікована як злочин на ґрунті ненависті, а натомість була класифікована як домашнє насильство зі смертельними наслідками.

“Вони зустрічалися час від часу, і це була ситуація, коли вона була готова розірвати стосунки з насильством і була трагічно вбита”, – сказала у своїй заяві помічник окружного прокурора Стефані Абнер з Відділу з питань домашнього насильства. “Він був частиною спільноти бездомних, а вона була частиною трансгендерної спільноти, і це показує, що ніхто не застрахований від небезпеки насильства з боку інтимного партнера”.

Слідчі спочатку не розголошували особу Вільямс, яка також був відома у трансгендерній спільноті як Трейсі Сингл, протягом двох тижнів, коли було оприлюднено її фото, щоб звернутися за допомогою до місцевої громади. Буржуа був заарештований без інцидентів у п’ятницю, 23 серпня 2019 року, і пізніше визнав себе винним у висунутих звинуваченнях. В обмін на визнання провини з нього були зняті додаткові звинувачення у пограбуванні за обтяжуючих обставин із застосуванням смертоносної зброї, нападі на члена сім’ї та нападі на державного службовця.

Вільямс була найстаршою з шести її братів і сестер, і її вбивство спустошило її матір.

“Моя дитина більше не зі мною, і мені доводиться мати справу з цим щодня, – сказала Джойс Вільямс в інтерв’ю газеті Houston Chronicle. “Я б не побажала такого нічиїй дитині”.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією