США попереджають про можливі напади на прайди ЛГБТ у всьому світі

Держдеп США офіційно попередив про можливу небезпеку під час заходів “Місяця Гордості” у всьому світі. Вважається, що терористичні організації спробують атакувати акції ЛГБТ-спільноти.

Влада закликала громадян США, які знаходяться за кордоном, “виявляти підвищену обережність” у “місцях, які часто відвідують туристи, включно з прайдами”. Аналогічне попередження зробили і правоохоронні органи США – вже для людей на території Сполучених Штатів.

У червні щороку в усьому світі проводять місяць прайдів за права ЛГБТ-спільноти. Організатори “Місяцю Гордості” проводять марші рівності на підтримку ЛГБТ-спільноти у багатьох містах. Навіть київський прайд у 2023 році було проведено, щоправда, у Лондоні.

Федеральне бюро розслідувань і Міністерство внутрішньої безпеки Сполучених Штатів заявили: “Іноземні терористичні організації або їх прихильники можуть спробувати використати збільшення кількості зібрань, пов’язаних з майбутнім місяцем прайду в червні 2024 року“.

ФБР та правоохоронці зазначили, що є повідомлення від терористичного угруповання ІДІЛ (“Ісламська держава”) “з риторикою проти ЛГБТКІ+”. Відповідні заклики проти ЛГБТ підхопили не лише ісламістські, але і ультраправі екстремісти.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар