Шокуюче дослідження. Після появи анти-ЛГБТ-зон у Польщі збільшелась кількість спроб самогубств

У Польщі з’являються ЛГБТ-вільні зони, тобто зони, на які поширюється постанова органу місцевого самоврядування, що оголошує територію “вільною від так званої ЛГБТ-ідеології”. Цей рух багато хто називає гомофобським. Тепер в американському науковому журналі з’явилося повідомлення про те, що запровадження таких зон сильно вплинуло на здоров’я місцевих мешканців.

Зона, вільна від ЛГБТ. Що це таке?

Зона, вільна від ЛГБТ, – це територія в Польщі, на яку поширюється рішення органу місцевого самоврядування, що оголошує цю територію вільною від “ЛГБТ-ідеології”. У більш широкому сенсі, це територія, на яку поширюється дія однієї з анти-ЛГБТ резолюцій.

Однак для багатьох така поведінка є яскраво вираженою гомофобією. Такої ж думки дотримується і Європейська комісія, яка оголосила, що всі польські воєводства, райони та муніципалітети, які є так званими “зонами, вільними від ЛГБТ-ідеології”, не отримають грошей з фондів ЄС.

Рішення про “зони, вільні від ЛГБТ-ідеології”, ухвалили у 2019 році понад 190 муніципалітетів і районів Польщі та п’ять воєводств. Після втручання Європейської комісії ці рішення були відкликані, зокрема, у Сьвєнтокшиському, Люблінському, Малопольському та Підкарпатському воєводствах, а Лодзьке воєводство дещо змінило своє рішення. Незважаючи на це, в Польщі все ще існує близько 60 районів і гмін, де рішення такого типу є чинними.

Зони, вільні від ЛГБТ, спричинили зростання кількості спроб самогубств. Шокуюче дослідження

Запровадження так званих вільних від ЛГБТ-спільноти зон у Польщі вкрай негативно вплинуло на психічне здоров’я поляків, свідчить нещодавнє дослідження, опубліковане в американському науковому журналі “Національне бюро економічних досліджень” (National Bureau of Economic Research).

Ми виявили, що після того, як анти-ЛГБТ резолюції набули чинності, кількість спроб самогубств зросла в цих зонах на 16%, або на п’ять спроб на 100 000 жителів. Це збільшення спроб самогубства в основному торкнулося чоловіків і призвело до 11 додаткових самогубств на 100 000 осіб у віці 30-49 років” – йдеться у повідомленні. Як додають автори дослідження, ця інформація свідчить про те, що стигматизація груп меншин призводить до погіршення психічного здоров’я населення.

Дані про кількість спроб самогубств були отримані з приблизно 1000 поліцейських відділків у Польщі, закріплених за окремими районами.

Найбільша кількість спроб була в Лодзькому воєводстві. Деякі цифри дійсно величезні.

Джерело

 

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар