Щонайменше троє людей отримали поранення після нападу групи християнських екстремістів на марш ЛГБТК+ в Бейруті, Ліван.

Марш, що проходив через центр Бейрута в суботу, 30 вересня, був зупинений групою чоловіків, які, як повідомляється, є членами ультраправої християнської групи “Солдати Бога”, повідомляє The Canberra Times.

За даними газети, чоловіки скандували гасла проти “будь-якого виду і форми гомосексуальності на вулицях Бейрута” і спровокували сутички на марші, а організація соціальної справедливості Legal Agenda пояснила в Twitter, що група кидала каміння в ЛГБТК+ активістів і журналістів.

“Нападники змогли дістатися до площі Ріад Аль-Солх і напали на присутніх там журналістів та активістів, – заявили в організації.

“Вони також атакували військові автомобілі сил безпеки, які намагалися їх вивезти, що змусило сили безпеки застосувати сльозогінний газ для їх розгону”.

“Правовий порядок денний” додав, що марш ЛГБТК+ був змушений перетворитися на “сидячий страйк” через триваючу “агресію”.

Цей напад є останнім із зростаючого числа інцидентів на ґрунті ненависті до ЛГБТК+ у Лівані: у серпні “Солдати Бога” напали на квір-бар, в результаті чого кілька жертв “не були впевнені, що вони виживуть”.

В останні місяці країна стала свідком жорстоких репресій проти ЛГБТК+ спільноти, частково через посилення ворожості до ЛГБТК+ з боку політиків, релігійних екстремістів та маргінальних груп.

За даними Equaldex, Ліван посідає 32 місце зі 100 балами за індексом прав ЛГБТК+, не маючи доступу до одностатевих шлюбів і не маючи правового захисту від дискримінації.

Згідно з індексом рівності, 85% людей в Лівані відповіли “ні” на питання “чи повинно суспільство приймати гомосексуальність?”.

Амаль, ім’я якої змінено, у вересні розповіла PinkNews, що відчуває “біль у серці” за членів ЛГБТК+ спільноти, яких “б’ють лише за те, що вони існують” ті, хто “намагається нас викорінити”.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією