Сергій Сосєдов: “У росії немає утиску ЛГБТ… Але закон я не підтримую”

Музичний критик Сергій Сосєдов вважає, що в росії немає утисків ЛГБТ. “Закон Володіна&Хінштейна”, за його словами, “нічого не змінить”. Сосєдов впевнений, що на роботу гей-клубів “за інтересами” закон не вплине, а гей-паради нам не потрібні, бо це “дешевий цирк”.

“Цей закон нічого не змінить. У нас що, були пісні, фільми на цю тему? Я крім “Голубой луны” нічого не знаю. Сьогодні ніякої “Голубой луны” і близько б не було! Тут закон нічого не вирішує, його прийняли даремно. Що законники мають на увазі під пропагандою? Покажіть приклад такої пропаганди на російському ТБ, в інтернеті. Я не бачив цього. Закон я не підтримую, я не бачу користі від цього закону…” – міркував Сергій Соведов в інтерв’ю “Аргументам тижня”.

Він також обрушився з критикою на держсекретаря США Ентоні Блінкена, який, за словами голови Володіна, спровокував ухвалення пакету законів № 217471/2-8 Держдумою.

Як казав спікер Держдуми Володін, мовляв, держсекретар США Ентоні Блінкен нам говорить про порушення прав людини, а от для Блінкена зараз проголосуємо. Може, це було зроблено для Блінкена, можливо, це зроблено для Заходу, тобто показний такий жест. Це закон працювати не буде“, – упевнений Сосєдов.

“Я думаю, що в росії немає утисків ЛГБТ, – заявив 54-річний Сосєдов. – Що стосується гей-парадів, я проти цього. Це все дешевий цирк! Це убого, провінційно, некрасиво…”

“У росії існують гей-клуби, їх ніхто не закриває, – додав музичний журналіст. – Ну а кого утискають? Я також вважаю, що гей-клуби не потрібно закривати. Це є приватним життям людей, мають бути спеціальні заклади, де люди могли б зустрічатися за інтересами”.

Раніше музичний критик, відкритий гей Сергій Сосєдов закликав глядачів бойкотувати Максима Галкіна і Чулпан Хаматову, оскільки один – “ганьбить наші збройні сили”, а друга – “актрисуля”.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією