Сенат США проголосував за Закон про захист шлюбу

Вчора Сенат (верхня палата Конгресу) США проголосував за Закон про захист шлюбу. Тепер, навіть якщо Верховний суд США дозволить штатам забороняти реєстрацію одностатевих або міжрасових шлюбів, вони будуть вимушені визнавати такі шлюби, укладені в інших штатах або за кордоном.

Це стало можливим завдяки тому, що до 49 представників Демократичної партії в Сенаті США приєдналися 12 сенаторів-республіканців. Двопартійна підтримка законопроєкту демонструє те, що питання захисту прав ЛГБТК вже не стільки розділяє, скільки об’єднує американських політиків, а можлива зміна хазяїна Білого Дома та керівників Конгресу США вже не приведе до принципових змін державної політики у цій сфері.

Тепер законопроєкт має бути ухвалений Палатою представників Конгресу США та підписаний президентом Байденом, з чим жодних проблем не очікується. Рівень підтримки одностатевих шлюбів в американському суспільстві невпинно зростав з моменту їх першого запровадження у 2004 році в штаті Массачусетс, і наразі досяг 70% в цілому і, зокрема, 55% серед виборців, які голосують за Республіканську партію.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією