Рікі Мартін подає позов на 20 млн доларів проти племінника через звинувачення в інцесті

Адвокати Рікі Мартіна стверджують, що зірка втратила мільйони доходів після шокуючих заяв Санчеса про насильство та інцест, від яких він пізніше відмовився.

Напередодні стало відомо, що поп-ікона, 50-річний Рікі Мартін подав позов проти свого племінника за неправдиві звинувачення у сексуальних домаганнях та інцесті.

У позові Рікі Мартін звинувачує свого племінника Денніса Йодіеля Санчеса Мартіна у вимаганні, зловмисному переслідуванні та зловживанні законом.

Скарга, подана цього тижня до Вищої палати Сан-Хуана, пише Deadline.Com, звинувачує племінника в “безрозсудних, зловмисних діях, мотивованих бажанням зазнати позивача ненависті і зневаги з боку його фанатів, поставити під загрозу його професіоналізм і зруйнувати“.

“…Дії призвели до того, що позивач скасував багатомільйонні контракти, а також справжні та майбутні творчі проекти… Матеріальні збитки, завдані внаслідок цих дій, оцінюються у сумі не менше десяти мільйонів доларів”, – йдеться в позові.

Нагадаємо, на початку червня поп-музикант Рікі Мартін отримав заборонний судовий наказ, поданий відповідно до Закону Пуерто-Ріко про запобігання домашньому насильству. Пізніше з’ясувалося, що йдеться про “фізичне та емоційне насильство” щодо 21-річного племінника Денніса Йодіеля Санчеса Мартіна. Музикант усі звинувачення заперечував. Наприкінці липня на судовому засіданні Санчес попросив суддю скасувати тимчасовий “охоронний ордер” та відмовився від своїх звинувачень під присягою.

Мартін назвав Санчеса “неадекватним” і сказав, що його племінник все ще загрожує “підірвати його репутацію”, якщо він не отримає матеріальної компенсації. Музикант вважає, що він, його чоловік і його діти, як і раніше, почуватимуться “небезпечно в Пуерто-Ріко”.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією