Серія розповідей про людей, які знайшли прихисток від війни в шелтерах від Gender Stream

ГО Gender Stream починає серію розповідей про неймовірних людей, які знайшли прихисток від війни в їхніх шелтерах.

Почнемо з Артема і Діми — пари, яка сформувалася в шелтері іншої організації, проте чия любов розквітла в нашому.

Діма евакуювався з Донецької области, Тьома — з Сєвєродонецька. А зустрівшись в Дніпрі, хлопці покохали один одного і вирішили більше не розставатися. Так почали шукати прихисток, в якому зможуть почувати себе вільно і безпечно.

На щастя, Діма був підписаний на нас — тож, не вагаючись, вони з Артемом подали заявки в шелтер на Закарпатті. А там вже співбесіда, релокація, поселення і гарячі обійми з Ланою.

Зараз пара живе в нас — допомагає облаштовувати шелтер і наповнювати його затишком. Та духмяна краса, що ти бачив/ла на відео з шелтера, — витвір мистецтва Діми. Він захоплюється кулінарією і навіть має успішний блог на цю тематику. А Тьома продовжує навчання в ВНЗ і підшукує роботу.

Вони ненавидять війну, що відібрала їхні домівки та мирне життя. Проте кохання, яке вони знайшли під час неї, цінують значно більше.

Ми дуже тішимось тому, що Діма і Артем нарешті в безпеці. І тому, що Gender Stream є частиною їхньої історії. Історії, яка хоч і не мала щасливого початку, проте яку обов’язково чекає happy end у вигляді перемоги України і мирного життя після війни! 

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією