Рекламникам з Австрії довелося вибачатися за одностатеві вопери в Burger King

Рекламне агентство, що розробило рекламну ідею з однаковими булочками у вопперах Burger King до місяця прайдів в Австрії, вибачилося перед ЛГБТ-спільнотою. Дехто вважає, що маркетологи виявили “фундаментальне нерозуміння того, як працює одностатевий секс“.

Нагадаємо, в перший день Місяця прайдів австрійський Burger King представив свій Pride Whopper – звичайний воппер, але подається або з двома булочками з кунжутом, або з двома плоскими булочками “знизу”. І це був не жарт.

Згідно з рекламним повідомленням, нагадує “Pinknews”, верхня та нижня булочки були “рівними” і символізували “рівні права та рівне кохання“.

У ЛГБТ-спільноті ідею прийняли не всі, а багато хто взагалі вирішів щовона “погана”. У соціальних мережах – від Європи до Америки – прокотилася хвиля критики на тему низів і верхів, суть якої зводилася до того, що “в гомосексуальних відносинах дуже корисно мати один верх та один низ“. У зв’язку з цим, наприклад, канадський комік Ніколь Арбур написав у мікроблозі:

“Не можу повірити, що Burger King упустив можливість включити в прайд-меню подвійне м’ясо…”

У результаті відповідальне за нещасну кампанію рекламне агентство, австрійське відділення німецького Jung von Matt, визнало, що воно “накосячило”.

“Ми почули ваші голоси і прислухаємося до них… Ми пишаємося квір-людьми в нашому агентстві. На жаль, ми все-таки напортачили, недостатньо добре проконсультувавшись із членами спільноти про різні інтерпретації Pride Whopper. Наше послання полягало в тому, щоб просувати рівне кохання та рівні права, але нас також непокоїть, чи не образили ми ЛГБТ-спільноту цією кампанією, якщо це так, ми щиро вибачаємось, ми засвоїли цей урок і в майбутньому включатимемо експертів зі спілкування з ЛГБТ у роботу, оскільки просування рівного кохання і рівних прав, як і раніше, залишається для нас пріоритетом”, – йдеться в заяві на сторінці Jung von Matt в соцмережі LinkedIn.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією