Рейчел Меддоу – нова “улюблена лесбійка Америки”! Її шоу на MSNBC обійшло всіх у прайм-тайм

Відкрита лесбійка, ведуча, 50-річна Рейчел Меддоу, можливо, стала новою “улюбленою лесбійкою Америки”. Раніше так називали Еллен ДеДженерес, якій з різних причин довелося зупинитися… На час, сподіваємося…

У понеділок Рейчел Меддоу (Rachel Maddow) зірвала неймовірний куш. Її шоу на MSNBC зібрало більше глядачів у прайм-тайм, ніж будь-коли це могли зробити Fox News або CNN, показують рейтинги.

Середній показник загальної кількості глядачів в інтервалі з 20 до 23 години становив 1,86 млн, що дало змогу MSNBC обігнати Fox News і CNN, середній показник яких у прайм-тайм становив 1,73 млн і 529 000 відповідно.

Шоу Рейчел Меддоу, яке виходить у понеділок увечері о 21:00, зібрало аж 2,46 млн глядачів, ставши найрейтинговішим шоу в прайм-тайм. MSNBC, пише “Advocate”, також лідирує в ключовій демографічній категорії 25-54 років із середнім показником 170 000 глядачів. Шоу відкритої лесбійки, ведучої, зацікавило 220 000 глядачів цього віку.

Утім, MSNBC і новій “улюбленій лесбійці Америки” є над чим попрацювати. Fox News поки що виграє за загальною кількістю глядачів і за середнім показником глядачів, завдяки програмі “The Five”, яка стала найрейтинговішим шоу дня з 2,64 млн глядачів. MSNBC посіла друге місце.

Меддоу наразі на піку популярності, додає “Advocate”. Раніше цього тижня вона анонсувала новий проєкт подкасту, прем’єра якого запланована на 12 червня. Ведучим подкасту разом із нею буде продюсер MSNBC Ісаак-Деві Аронсон, з яким Меддоу працює вже 20 років. У травні її інший подкаст отримав престижну премію Hillman за радіожурналістику – уперше ця нагорода була присуджена подкасту!

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією