Проти Кевіна Спейсі висунуто чотири звинувачення у сексуальних домаганнях у Великій Британії

Британська влада оголосила в четвер, що висуває звинувачення проти актора Кевіна Спейсі.

Королівська прокуратура Великобританії, повідомляє Variety, санкціонувала кримінальні звинувачення проти 62-річного Кевіна Спейсі (Kevin Spacey) за чотирма пунктами. Звинувачення стосуються сексуального насильства над трьома чоловіками.

Спейсі також було висунуто звинувачення у примусі людини до сексуальних дій із проникненням без її згоди. Про це розповіла Розмарі Ейнслі, голова спеціального відділу розслідування злочинів Служби кримінального переслідування.

За даними британського таблоїду The Daily Mail, ймовірні напади відбулися в період з 2005 по 2013 рік у Лондоні та Глостерширі. Звинувачення висунуті після того, як у 2017 році влада розпочала розслідування заяв жертв.

Нагадаємо, Спейсі у 2017 році зіткнувся з потоком звинувачень у сексуальних домаганнях та нападах, зокрема з боку актора-гея Ентоні Реппа. Останній звинуватив Спейсі у сексуальному насильстві над ним, коли йому не було й 14 років.

Але ще в липні 2019 року прокуратура в США відкликала звинувачення у сексуальному насильстві, висунуті раніше проти актора Кевіна Спейсі. Це була єдина кримінальна справа, порушена проти нього. Інші справи до суду так і не дійшли, хоча коштували Спейсі кар’єри та десятків мільйонів доларів, які були виплачені ним студії, яка працювала над серіалом “Картковий будиночок”.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією