Прем’єра другого сезону “Молодих монархів” відбудеться 1 листопада

Зйомки другого сезону серіалу “Молоді монархи” (Young Royals), про молодого принца-гея, закоханого в однокурсника, закінчено. Прем’єра відбудеться на Netflix 1 листопада. Творці поділилися із шанувальниками чотирихвилинним фрагментом першого епізоду.

Фанати по-справжньому закохалися у виконавців головних ролей, Едвіна Рюдінга та Омара Рудберга, коли у 2021 році був показаний перший сезон.

Дія серіалу, нагадаємо, відбувається у вигаданій школі-інтернаті. Фільм розповідає про молодого принца-гея, закоханого в однокурсника. Рюдінг просто зачарував глядачів, зігравши принца Швеції Вільгельма. Його любовним захопленням виявився підліток із бідної родини Саймон Ерікссон (Омар Рудберг).

“Ми бачили багато історій про те, як складно підлітку зрозуміти і прийняти свою орієнтацію, як непросто адаптуватися в закритому інтернаті, де діють свої особливі закони та правила, відмінні від зовнішнього світу. Але ставки підвищуються, якщо цей підліток – член королівської родини”. .” – раніше відгукнулись на серіал рецензенти.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією