Чи скасували комікси про бісексуального Супермена?

Комікс про бісексуального Супермена встановив анти-рекорд продажів після того, як ЗМІ хибно повідомили, що його було знято з продажу через сексуальну ідентичність головного героя.

П’ятий випуск «Супермен: Син Кал-Ела» минулого року викликав фурор, коли Джон Кент, син Кларка Кента, визнав свою бісексуальність та поцілувався з його фанатом Джеєм Накамурою.

У той час як багато хто був у захваті від нового квір супергероя та позитивної репрезентації бісексуальності, гомофобно налаштовані шанувальники коміксів DC кричали про «погрозливий порядок денний» будь-кому, хто був готовий слухати і підтримувати їхню точку зору.

Цілий рік після виходу гучної частини, консерватори все ще займаються процесом скасування розвитку такої сюжетної лінії. Нещодавно експерт запрошений для Sky News, Дін Роуен, повідомив неправдиву новину, заявивши, що DC скасовує серіал «Супермен і Лоїс» після того, як продаж коміксу впав до мінімального значення через сексуальну ідентичність нового героя.

«Невже ми дійсно повинні дивуватися, що історія про еко-активіста, бісексуала, сина Супермена, виявляється криптонітом для читачів, які не готові бачити Супермена таким?», — розповідав експерт у новинах.

Тільки насправді ситуація зовсім інша. Том Тейлор, автор коміксу, одразу втрутився, щоб прояснити ситуацію, вказавши у своїх соцмережах, що не лише останній випуск серії був коміксом №1 із продажу на Amazon. І твердження про відміну коміксу є грубим спотворенням того, що відбувається. “Спробуйте уточнити реальні факти”, – підкреслив Том.

Технічно серія коміксів “Син Кал-Ела” закінчується, але відразу ж буде продовження в новій серії “Пригоди Супермена: Джон Кент”, починаючи з наступного року, що має підвищити впізнаваність персонажа Джона та зберегти існуючу історію, підтримуючи інтерес читачів.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією