Предстоятель Сербської Церкви прокоментував скасування ЛГБТ-маршу у Белграді

Предстоятель Сербської Церкви, Патріарх Порфирій, назвав рішення про відміну Європрайду у Белграді справедливим, оскільки ЛГБТ-марш суперечить системі цінностей народу.

Патріарх Порфирій заявив, що тема “нетрадиційних цінностей” нав’язана сербському народу та повністю суперечить системі цінностей країни. Про це він сказав, коментуючи скасування ЛГБТ-маршу у Белграді, повідомляє пресслужба Сербської Патріархії.

«У душах нас, православних християн, вчення Церкви виражене вже на перших сторінках Біблії, де написано, що Бог створив людину двостатевою, чоловічою і жіночою, а отже, шлюб і сім’я, від початку світу до сьогоднішнього дня і до кінця світу і віку, визначається як союз любові між чоловіком та жінкою з їхніми дітьми», – зазначив Патріарх Порфирій.

Предстоятель Сербської Церкви додав, що фундаментальним традиційним цінностям народу загрожує “нав’язана” ідеологія, яка особливо наражає на небезпеку святість шлюбу і сім’ї.

«З цих причин ми неодноразово у прямій бесіді з вищими представниками держави викладали причини, через які вважаємо за необхідне і виправдане скасувати Європрайд. Водночас нагадую, що Церква Христова поважає дану Богом свободу кожній людині і тому проти будь-яких форм насильства, публічного таврування та переслідування будь-кого. Зло не лікується і не перемагається насильством, воно тільки множиться таким чином», – резюмував глава СПЦ.

Нагадаємо, проти проведення ЛГБТ-ходи виступили громадянські активісти та церква.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією