Поцілунок Еллі та Райлі в “The Last of Us” вирізали в Африці та на Близькому Сході

Сцена поцілунку між Еллі та її найкращою подругою Райлі в епізоді серіалу “The Last of Us” була вирізана у країнах Близького Сходу та Північної Африки. При цьому поцілунки між персонажами-геями Біллом та Френком у третьому епізоді проекту цензури не зазнавали.

Поки “HBO” продовжує радувати ЛГБТ-спільноту представництвом квір-персонажів у своїх шоу, цензори не сплять. Так, сцена поцілунку між Еллі та її найкращою подругою Райлі в епізоді серіалу “The Last of Us” була вирізана у країнах Близького Сходу та Північної Африки.

Як пише “Out” із посиланням на журналіста Мохамеда Хайрата, раніше серіал ніяк не цензурувався, незважаючи на те, що в ньому багато поцілунків та сцен фізичної близькості.

“Out” нагадує, що країни на Близькому Сході та росія сумно відомі гомофобною цензурою. Так, у 2021 році гей-поцілунок у фільмі “Вічні” було відредаговано в ОАЕ, Єгипті, Лівані, Іраку, Йорданії, Ефіопії, Палестині, Сирії та Туреччині. Через рік згадування про те, що Альбус Дамблдор був геєм було вирізано з проекту “Фантастичні тварюки: Таємниці Дамблдора”.

Буквально на початку цього року значній цензурі у росії було піддано другий сезон “Білого лотоса”.

Раніше британська актриса, лауреат дитячої премії BAFTA 19-річна Белла Рамзі розповіла, що розчарована негативною реакцією гомофобів на показ одностатевого кохання в серіалі “The Last of Us” з огляду на те, як “витончено”, на її думку, воно було зображеноц.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією