У Полтаві відкрито комьюніті центр від ГО Альянс Глобал

Про це сповіщується на сторінці Alliance.Global Poltava у Facebook.

Друзі, вітаю! Нарешті у місті Полтава відкрито комьюніті центр громадської організації Альянс Глобал! Нарешті здійснилися мрії багатьох хлопців та дівчат ЛГБТІК+ спільноти Полтавщини, у тому числі багатьох ВПО, котрі постраждали від наслідків війни, про можливість спілкування та отримання допомоги у вільному просторі!

За потреби у нас ви завжди можете отримати засоби захисту від ІПСШ, у тому числі від ВІЛ інфекції – презервативи та лубриканти. Завжди в наявності оральні тести на ВІЛ. Наразі тривають заходи з облаштування нашого приміщення, ще не достатньо меблів та відсутній інтернет зв’язок, але це лише питання найближчого часу. Розробляються плани заходів для майбутніх зустрічей та спілкувань.

Також, минулого тижня, в нашому комьюніті центрі Alliance.Global.Poltava пройшов перший ознайомчий захід, зустріч хлопців ЛГБТІК+ спільноти Полтавщини, у тому числі і тих що постраждали від наслідків війни.

З цього приводу я вирішив поділитись з Вами невеличким звітом. Зустріч пройшла у теплій домашній обстановці. Пригощалися чаєм, кавою та іншими смаколиками які хлопці саморуч приготували та презентували.

На вступній промові я розповів про нашу громадську організацію Alliance.Global, озвучив нашу місію, позначив нашу діяльність та напрямки роботи. Хлопці були дуже приємно вражені появою в місті нашого комьюніті центру та можливістю  вільного спілкування рівних з рівними. На протязі всього вечора хлопці дуже тепло спілкувалися та ділилися своїми думками з приводу проведення майбутніх зустрічей та заходів. Час сплинув непомітно.

Наприкінці зустрічі усі охочі отримали особисті засоби захисту та тести на ВІЛ.

Наступні зустрічі, як індивідуальні, так і колективні пройдуть вже на новому тижні. Всім дякую хто знайшов вільний час та приєднався до нашої дружньої спільноти. 

З повагою, ваш консультант alliance.global.poltava Віталій.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією