Реєстр психологів та психологинь, які є толерантними та здатними надавати якісну підтримку та допомогу ЛГБТІК+ спільноті

Громадська організація “Ти не один” запустила реєстр психологів та психологинь, які є толерантними та здатними надавати якісну підтримку та допомогу ЛГБТІК+ спільноті. Про це ГО сповіщує на своїй сторінці у Facebook.

Для багатьох людей з нашої спільноти, знайти психолога/психологиню, який(а) буде розуміти їхні потреби та особливості, може бути складною задачею. Дискримінація, стигма та недостатня кваліфікація психологів часто стають перешкодою на шляху до психологічної підтримки. Багато психологів не мають достатньої кваліфікації, щоб працювати з такими клієнтами, тому доводиться довго шукати якісних спеціалістів.

Ми сподіваємося допомогти людям з ЛГБТІК+ спільноти знайти та отримати якісну психологічну допомогу, на яку вони заслуговують. Ми також віримо, що наша ініціатива допоможе зменшити стигму та збільшити толерантність до ЛГБТІК+ спільноти в нашому суспільстві.
Історію створення від нашого психолога можна прочитати у галереї.

До даного реєстру наразі входять психологи, психотерапевти, лікарі-психологи, лікарі-психіатри, також маємо вже 2 фахівців з юридичної освітою. Всі фахівці є сертифікованими спеціалістами в психологічному консультуванні ЛГБТІК+ спільноти, всі вони проходили у нас навчання. Реєстр створений з метою професійного розвитку фахівців, що працюють зі спільнотою та найголовніша мета цього проєкту – отримання якісних послуг психологів та інших френдлі фахівців по всій Україні.

Ми вказуємо контакти за якими Ви можете зв’язатися з психологом/психологинею, Ви відразу бачите регіон проживання фахівця, тому можете спокійно працювати в режимі офлайн, якщо психолог із вашого міста.

Зараз, Ви можете обрати для себе психолога/психотерапевта/лікаря, які є повністю толерантні до ЛГБТІК+ та, найголовніше, компетентні у наданні професійної допомоги.

Ми бажаємо вам ментального здоров’я та мирного неба, і надіємося, що наша ініціатива допоможе зробити крок до більш толерантного та рівноправного суспільства.

Реєстр френдлі фахівців, можна знайти за посиланням https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vqfgNN6VxqxAb6B9ouRX2Ljnnt-bEcb7/edit#gid=1412463462.

Слава Україні!

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією