Підозрюваний у вбивстві танцюриста вог у Нью-Йорку здався поліції

Підозрюваний у вбивстві танцюриста О’Ши Сіблі, який помер у лікарні після того, як невідомий штрикнув його ножем, здався владі Нью-Йорка.

Поліцейське управління Нью-Йорка заарештувало підозрюваного у вбивстві 28-річного О’Ши Сіблі (O’Shea Sibley), повідомляють місцеві ЗМІ.

Сіблі був зарізаний минулими вихідними на заправці в Брукліні. Професійний танцюрист веселився в компанії друзів під пісні Бейонсе, коли група чоловіків напала на них. Зав’язалася бійка, і один із чоловіків ударив Сіблі ножем. Камери безпеки зафіксували інцидент на відео. Свідки заявили, що підозрюваний кричав, що він мусульманин і вогінг Сіблі, одягненого тільки в купальник, ображає його і його релігію.

Влада, пише “Advocate”, розслідує вбивство як можливий злочин на ґрунті ненависті. Поліція повідомила, що шукає 17-річного підозрюваного. Наприкінці тижня стало відомо, що підозрюваний у смертельному ножовому нападі на О’Ши Сіблі перебуває під вартою. Він здався владі. Звинувачення йому поки що не висунуто.

Друзі Сіблі кажуть, що він був талановитим артистом, який використовував своє мистецтво як інструмент для суспільних змін. Він також добровільно допомагав у танцювальних студіях, навчаючи людей, працював у молодіжних центрах і пропонував безкоштовні уроки. У вівторок на сайті Бейонсе з’явилася чорна сторінка з написом “Спочивай з силою, О’Ши Сіблі”.

GLAAD, організація із захисту прав ЛГБТ-людей, засудила зростаюче насильство в США. О’Ши Сіблі став п’ятою ЛГБТ-людиною, убитою в останні тижні. На честь Сіблі в п’ятницю ввечері минулого тижня біля заправки, де його вбили, відбувся молебен.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією