Перший відкритий політик-гей Пенсільванії програв вибори та закохався

Браян Сімс, адвокат і гей-активіст, колишній президент організації “Рівність у Пенсільванії”, перший гей, обраний до легіслатури штату ще 2012 року, розповів, що закохався.

43-річний Браян Сімс (Brian Sims), один із найяскравіших гей-політиків в Америці, опублікував фото зі своїм хлопцем на пляжі.

“Моменти ніжності: було дивно закохатися під час політичної кампанії, яка тривала рік, а потім… ну… ураган лайна! Часи важкі й легше не стають. бажаю всім вам якнайбільше ніжних моментів і лагідних дотиків”, – написав Брайан Сімс в “Інстаграмі”*.

Це не перше фото Сімса з новим хлопцем. Тижня три тому він уже писав про Місяць прайда з ним, але трохи менш відверто говорив про стосунки: “…За боротьбу за Рівність, за наші Історії Кохання, за твою і мою… і за Алекса! Щасливої ​​гордості всім!

“Queerty” зазначає, що цей рік розпочався для Брайана Сімса не найкращим чином. У травні він балотувався на попередніх виборах від демократів, маючи намір стати наступним віце-губернатором штату, але програв колезі-демократу Остіну Девісу.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією