Перший відкритий ЛГБТК+ матадор Іспанії сподівається надихнути інших на камінґ-аут

Перший в Іспанії відкритий ЛГБТК+ матадор сподівається, що більше людей у сумнозвісній індустрії кориди стануть робити камінґ-аути після того, як подивляться, як він це робить.

31-річний Маріо Алькальде здивував усіх минулого місяця, коли в інтерв’ю іспанській газеті El Mundo зізнався, що він пансексуал.

“Я живу у власному ритмі. Мої смаки, як політичні, так і сексуальні, не поширені у світі кориди”, – сказав він тоді газеті.

“Я пансексуал. Я чітко ідентифікую себе з прапором ЛГБТК+. Кожна людина має свій смак. Я закохуюся в людину всередині, а не в її стать”.

Пансексуал – це термін, який позначає людей, яких приваблюють інші люди, незалежно від їхньої статі чи гендерної ідентичності.

Рішення про камінґ-аут не було рішенням, над яким Алькальд довго і ретельно роздумував. Насправді, в новому інтерв’ю BBC News Алькальде описує його як спонтанний крок.

“Ідея прийшла до мене… художники дуже спонтанні. Вона прийшла з мого серця”, – сказав він в інтерв’ю виданню.

Матадор, який також працює вантажником багажу в аеропорту Мадрид-Барахас, виявив, що камінґ-аут дав йому несподіваний поштовх до розвитку.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Mario Alcalde (@marioalcaldetorero)

“Я думав, що люди будуть проти цього, але люди приймають це, причому найкращим чином”, – сказав він в інтерв’ю Бі-Бі-Сі.

Тепер він сподівається надихнути інших ЛГБТК+ тореадорів піти по його стопах.

“У кориді завжди були геї, але вони нічого не говорили”.

В надії на створення ЛГБТК+ спільноти тореадорів Алькальде планує заснувати новий клуб кориди в мадридському районі Чуека, де мешкають ЛГБТК+ люди.

Єдине, що може стати на заваді матадору, – це суперечки навколо кориди як виду спорту.

У багатьох частинах Іспанії кривавий спорт, який зазвичай закінчується смертю бика, є незаконним.

Як наслідок, корида часто розглядається як консервативна, традиційна діяльність, яка не дуже добре поєднується з сучасною ЛГБТК+ культурою.

“Всі в ЛГБТК+ спільноті проти кориди”, – сказав Алькальде в інтерв’ю El Mundo минулого місяця.

Щоб довести його думку, BBC News поспілкувалася з деякими місцевими ЛГБТК+, щоб дізнатися їхню думку про кориду.

Один чоловік на ім’я Хуан розповів службі новин: “Я не кажу, що вони не можуть створити ґей-місце для кориди, я просто не думаю, що це вписується в місцевість. Вся ця корида дуже консервативна”.

Інший, на ім’я Френ, припустив, що бути прихильником кориди і членом ЛГБТК+ спільноти є протиріччям, але визнав, що “кожен вільний мати свої власні переконання”.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар