Перший трейлер нової відвертої кіноверсії “Інтерв’ю з вампіром”

Напередодні з’явився трейлер нової кіноверсії “Інтерв’ю з вампіром” за романом Енн Райс. Прем’єра відбудеться 2 жовтня на каналі AMC.

Судячи з ролика, “Інтерв’ю з вампіром” (Interview With the Vampire) – це заплутана історія кохання між головним героєм Луї та вампіром Лестатом. Відео присвячене Луї де Пон дю Лаку, який дожив до сьогоднішнього дня та розповідає в інтерв’ю про те, як важко було йому впоратися зі спрагою крові після звернення у 1910 році.

“Він був моїм вбивцею, моїм наставником, моїм коханцем і моїм творцем, – каже Луї про Лестат. – Це було так, ніби я зміг доторкнутися до таємниць світобудови”.

Ми будемо разом десять тисяч ночей, сто тисяч...” – каже Лестат Луї. Але романтика закінчується, коли Лестат також звертає до вампіра юну дівчину. З’являється новий гравець – у почуттях та справах…

Серіал створений шоураннером Роліном Джонсом і складається із семи епізодів. У ролях: Джейкоб Андерсон – Луї, Сем Рід – Лестат, Бейлі Басс – Клаудіа та Ерік Богосян-журналіст Деніел Моллой.

“Інтерв’ю з вампіром” дебютує на каналі AMC 2 жовтня. Пілот зняв Алан Тейлор, який працював над “Грою престолів”.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією