Онук легенди американського кантрі Хенко Вільямса здійснив камінг-аут

Син консервативного кантрі-музиканта Хенко Вільямса-молодшого Сем Вільямс зробив камінг-аут.

Сем Вільямс, до того ж онук “батька сучасної музики кантрі” легендарного Хенка Вільямса. Для свого камін-ауту Сем Вільямс використовував новий сингл “Tilted Crown”, у відео до якого він “розповідає правду”.

“Мені здавалося, що я людина-невидимка, ніби мене не видно і я не я, – сказав Вільямс в інтерв’ю Proud Radio Apple Music, наводить його слова “Advocate”. – І я просто подумав, що це чудова нагода показати, хто я насправді”.

Я ідентифікую себе як гей і ніколи нікому цього не говорив. Звичайно, люди на моєму лейблі знають це, люди з мого особистого життя знають, але це вперше, коли я публічно говорю про це…” – сказав Сем Вільямс, згадавши Як кілька років тому він здійснив камін-аут перед своєю сестрою Кеті, яка в червні 2020 року загинула в жахливій автокатастрофі.

Що стосується відео до композиції “Tilted Crown”, то перед нами – спектакль, що розповідає про походження Вільямса з найвідоміших кантрі-музикантів США. За словами Сема Вільямса, у кліпі багато символічних сцен, які показують, що являє собою консервативне суспільство.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією