Таврує ЛГБТ у сукнях Dolce & Gabbana: пропагандистка Маргарита Сімоньян не економить на гардеробі

Пропагандистка без сорому одягає на ефіри та інтерв’ю сукні, вартість яких значно перевищує місячний бюджет середньостатистичного росіянина.

Зірка російських пропагандистських програм і одна з головних борчинь Росії за традиційні сімейні цінності та ненависниця західного світу Маргарита Симоньян – ще та модниця, проте добрим смаком ніколи не відрізнялася. Неодноразово в ефірах і на інтерв’ю путіністка з’являлася у вбраннях із надто відвертим декольте, сукнях, які погано сиділи, або в жахливих жакетах. Але завдяки популярному українському пабліку “Боже, яке кончене!” стало відомо, що жінка витрачає величезні статки на бренди, створені тими самими західними представниками ЛГБТ спільноти, проти яких вона активно виступає.

У гардеробі Симоньян є сукні від бренду Dolce & Gabbana. Вартість однієї такої речі – близько двох тисяч євро. Більше того, у цих вбраннях вона, не соромлячись, з’являється в ефірах на телебаченні.

Абсурд ситуації в тому, що творці цих речей та засновники знаменитого італійського Модного дому – відкриті геї. Протягом багатьох років Доменіко Дольче та Стефано Габбана були коханцями. Роман пари закінчився 2004 року, і відтоді вони мають суто ділові відносини.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією