12% дорослих бразильців відносять себе до ЛГБТ

12% населення Бразилії, або 19 млн дорослих людей, ідентифікують себе як асексуали, лесбійки, геї, бісексуали та транс*персони. Про ці результати опитування, проведеного кількома університетами країни, розповіла 7 листопада газета The Rio Times.

Дослідники наголошують, що ця робота, яка відноситься до галузі охорони здоров’я, покликана допомогти «виводу з тіні» ЛГБТ-населення та сприяти розробці державної політики, спрямованої на ці групи.

Найбільшою несподіванкою для вчених стало те, що найбільшу частину із загальної кількості спільноти склали асексуали – 5,76%, порівняно з 2,12% бісексуалів, 1,37% геїв і 0,93% лесбійок. При цьому переважна більшість тих, хто заявив, що не відчуває сексуального потягу,— жінки (93,5%).

«Одне з можливих пояснень полягає в тому, що велика кількість жінок — це люди, які зрештою стають главою сім’ї і самі будують своє життя, незалежно від наявності партнера, і які відмовилися від цього прояву», — припускають дослідники.

Вразили інтерв’юерів також цифри щодо сексуального насильства щодо членів цієї спільноти. Як з’ясувалося, транс*персони у 25 разів частіше зазнають сексуального насильства порівняно з гетеро чоловіками.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією