ФІФА секретно домовилася про послаблення для ЛГБТ-уболівальників у Катарі

ФІФА уклала низку секретних домовленостей із катарськими чиновниками з приводу чемпіонату світу з футболу.

Міжнародна федерація футболу (ФІФА) пролобіювала скасування обмежень для ЛГБТ-уболівальників на чемпіонаті світу з футболу, повідомляє Guardian.

На ЧС 2022 представникам ЛГБТ-спільноти буде дозволено триматися за руки на вулиці та демонструвати райдужні прапори у громадських місцях. Раніше влада Катару заявила, що гомосексуальність у країні є незаконною, і футбольним фанатам доведеться дотримуватися традицій Катару щодо моральних норм.

У результаті обговорень між ФІФА та представниками катарського Комітету з безпеки (SSOC) було досягнуто деяких секретних домовленостей, що в низці областей країни поліція має проявляти поблажливість до поведінки представників ЛГБТ, пише видання. Від правоохоронців потрібно забезпечити безпеку фанатів, які демонструють свою орієнтацію та приїхали на турнір. Попри закони країни, гомосексуалам також дозволять проживати в одному готельному номері, незалежно від сімейного стану або статі.

Уболівальникам також дозволять порушувати інші норми мусульманської держави. Зокрема, вони зможуть «забиратися на столи, натягувати прапори на статуї та співати голосні пісні на публіці, не стикаючись із втручанням поліції», йдеться у резюме угод.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією