Одностатеві шлюби підтримує більше американців, ніж будь-коли

Дослідження Gallup, пише “Advocate”, показує послідовне зростання підтримки одностатевих шлюбів серед американців.

Щорічне опитування Gallup Values ​​and Beliefs, проведене у травні, показало, що 71% американців виступають за легальні одностатеві шлюби. Це рекордний рівень підтримки історії опитувань.

Коли в 1996 році Gallup вперше поставив питання про одностатеві шлюби, лише 27% виступили “за”. Ця цифра зростала дуже повільно, подолавши 50% лише через 15 років, у 2011 році.

У 2015 році вже 60% опитаних висловилися за одностатеві шлюби. Минулого року опитування показало, що кількість прихильників шлюбної рівноправності подвоїлася порівняно з 1996 роком і зросла до 70%.

Хоча кількість людей, які підтримують одностатеві шлюби, загалом зростає, їх супротивниками, як і раніше, залишаються так звані “тижневі парафіяни”. Тобто ті, хто, як вони стверджують, відвідують храми, мечеті та синагоги майже щотижня чи щомісяця. Але парафіяни залишаються єдиним винятком, оскільки опитування показують, що підтримка одностатевих шлюбів усі ці роки зростає навіть серед демографічних груп, які традиційно виступали проти, включаючи людей у ​​віці 64 років і більше.

Раніше повідомлялося: до 7,1% зросла кількість дорослих американців, що ідентифікують себе як ЛГБТК+.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією