Церква у Молдові закликала скасувати ЛГБТ-фестиваль

Молдовсько-Кишинівська митрополія виступає за відміну оголошеного в Кишиневі ЛГБТ-фестивалю Moldova Pride. Звернення оприлюднила прес-служба Церкви.

«Митрополія Молдови неодноразово наполягала на тому, щоб подібні марші не допускалися, закликаючи як владу, так і членів, прихильників та пропагандистів ЛГБТ-спільноти відмовитися від цього проекту, який є не просто публічною образою релігійних культів, а й усього суспільства», — йдеться у зверненні.

У митрополії зазначили, що законодавство дозволяє владі скасовувати публічні заходи, якщо вони зазіхають на моральність або порушують «свободи інших». Також автори звернення вказують на те, що в конституції Молдови прописано: «Сім’я ґрунтується на добровільному шлюбі між чоловіком та жінкою».

Зазначається, що ЛГБТ-акції у Молдові провокують конфлікти. Священики закликають владу Кишинева припинити заохочувати «гріхи».

Варто зазначити, що фестиваль Moldova Pride планується з 13 по 19 червня. Організатори планують його маршем солідарності. Подібні заходи вже проходили в Кишиневі кілька разів і скасовувалися лише у «ковидні» 2020 та 2021 роки.

Джерело

Поділись публікацією