Винесено вердикт у справі Ембер Херд та Джонні Деппа про наклеп

Через шість тижнів після початку процесу присяжні винесли вердикт у справі про наклеп між двома голлівудськими акторами, колишнім подружжям Ембер Херд і Джонні Деппом.

Після 13 годин обговорення присяжні в середу дійшли висновку, що бісексуальна актриса Ембер Херд (Amber Heard) обмовила свого колишнього чоловіка актора Джонні Деппа (Johnny Depp). Одночасно присяжні встановили, що адвокат Деппа в одному випадку зганьбив Херд.

Присяжні відповіли “так” на запитання “Чи вважаєте ви, що містер Депп довів чітко та переконливо: міс Херд діяла зі злим наміром?..

“Advocate” нагадує, що Депп подав до суду на Херд, зажадавши 50 млн доларів після того, як у 2018 році актриса в інтерв’ю Washington Post назвала себе “фігурою, яка зазнала домашнього насильства“, не назвавши імені Деппа. Пізніше Херд стверджувала, що Депп фізично та сексуально поглумився над нею. Вона подала зустрічний позов проти Деппа на 100 млн. після того, як його адвокат назвав звинувачення Херд брехнею, зазначає Associated Press.

Журі присудило Депу 15 млн доларів. Херд – 2 млн доларів.

За останні шість тижнів у суді прозвучало безліч подробиць стосунків пари у шлюбі. Херд стверджувала, що Депп нападав на неї понад 10 разів. Депп заперечив це. Він сам наполягав, що Херд сама неодноразово зазнала його фізичного насильства.

Після вердикту суду Херд опублікувала заяву:

“Розчарування, яке я відчуваю сьогодні, неможливо описати. Я вбита горем через те, що маси доказів виявилося замало, щоб протистояти владі та впливу мого колишнього чоловіка. Я неймовірно розчарована тим, що цей вердикт означає для всіх жінок. Це поразка…. Мені сумно, що я програла цю справу. Але ще сумніша, бо я, схоже, втратила право, яке, як я була впевнена, мала як американка, – говорити вільно і відкрито”.

Депп також опублікував заяву:

“Шість років тому моє життя, життя моїх дітей, найближчих мені людей, а також тих, хто багато років підтримував мене і вірив у мене, на мить назавжди змінилися. … Хибні та злочинні звинувачення були висунуті проти мене через ЗМІ, що викликало нескінченний шквал ненависті… зруйнувавши моє життя і кар’єру. І через шість років присяжні повернули мені моє життя…”

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією