Нова квір-драма Apple TV вже має 100% на Rotten Tomatoes

Відповідь на питання, які всі бояться поставити.

Шлях до самопізнання – це завжди складний процес, і неважливо, дитина ви, підліток чи дорослий. Кожен вік привносить свої труднощі в цей процес і змушує людину пройти через багато неприємних речей, перш ніж вона дізнається, хто вона є і чого насправді хоче в цьому житті.

Розібратися в цьому допомагають близькі люди, які підтримують, незважаючи ні на що, і, напевно, фільми та серіали з подібними мотивами також можуть слугувати чудовим інструментом. Наприклад, канадська драма про дорослішання “Перш ніж я передумаю” (Before I Change My Mind) є чудовим прикладом для використання в цьому випадку.

Фільм щойно з’явився на AppleTV+ 5 березня і вже має 100% на Rotten Tomatoes, а це означає, що він точно має стати вашим улюбленим фільмом на вихідних.

Фільм “Перш ніж я передумаю” режисера Тревора Андерсона мав кілька показів у 2022 році, перш ніж з’явитися в американських кінотеатрах 1 березня цього року. Це історія, яка обертається навколо небінарного персонажа на ім’я Робін. Події відбуваються у 1987 році – і так, часовий проміжок не дуже допомагає у цій подорожі самопізнання.

Фільм розповідає про переїзд сім’ї Робіна до Альберти, маленького містечка в Канаді, і про те, як вони пристосовуються до нового життя. Кумедно спостерігати за тим, як Робін намагається з’ясувати, хто у них народився – хлопчик чи дівчинка, а також завести нових друзів.

Щодо друзів, то Робін вирішує піти незвичним шляхом і подружитися з Картером, задиракою нової школи. Щоб пристосуватися до колективу, Робін потрапляє в багато небезпечних і досить сумнівних ситуацій, але завжди знаходить вихід.

Фільм отримав високу оцінку критиків і навіть був названий обов’язковим до перегляду фільмом з квір-тематикою в центрі. У фільмі немає кліше, які завжди використовуються в подібному жанрі, а естетика 80-х лише додає картині теплої атмосфери.

Тож якщо ви готові подивитися “Перш ніж я передумаю”, він вже доступний на Apple TV+.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар