Нова гей-роль для гей-зірки Голлівуду: Люк Еванс у комедії про улюбленого пажа Королеви-матері

Валлійський актор і співак Люк Еванс, відомий за своїми ролями в Голлівуді, анонсував повернення на театральну сцену через 16 років.

Напередодні стало відомо, що 44-річний Люк Еванс зіграє головну роль у комедії під назвою “Біллі зі спальні” (Backstairs Billy) в театрі Герцога Йоркського (Duke of York). “Backstairs Billy” – це прізвисько Вільяма Теллона, стюарда і пажа покійної Королеви-матері.

Теллон служив Королеві-матері, мамі королеви Єлизавети II, 50 років і був для неї більше, ніж просто слуга. Він був її партнером по танцях, другом і радником. Також, нагадує “The Daily Mail”, він був “яскравою гейською антитезою манірного життя решти королівської родини“. Партнером Теллона протягом 30 років був ще один член штату Королеви-матері, Реджиналд Вілкок.

Еванс зіграє разом з Пенелопою Вілтон (“Абатство Даунтон”), яка буде зайнята в ролі Королеви-матері. Дія постановки відбувається 1979 року.

“Коли я прочитав сценарій, я так сміявся, – сказав Еванс в інтерв’ю “The Guardian”. – Це така захоплива і весела розповідь про цих людей: Королеву-матір, яка була суперзнаменитою, і про Біллі, який завжди був поруч, провівши більшу частину свого життя, роблячи для неї все”.

Вільям Теллон, нагадаємо, помер у віці 72 років у 2007 році. Теллон на прізвисько Біллі “Чорні сходи” був знайдений мертвим у своєму будинку в Кеннінгтоні на півдні Лондона. Він помер на повній самоті. Лікарі констатували смерть королівського слуги від серцевого нападу, зазначалося також, що Теллон проходив у березні 2007 року лікування у відділенні СНІДу в одному з госпіталів Лондона.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією