Небінарні вчитель долає страхи “індоктринації” ЛГБТК+ у класі за допомогою зрозумілих для дітей відповідей

Вчитель, які є небінарною бісексуальною персоною, розвіяли страхи щодо “індоктринації” ЛГБТК+ у класі, даючи зрозумілі для дітей відповіді на питання, пов’язані з ЛГБТК+.

США зіткнулися з низкою законопроектів, спрямованих проти ЛГБТК+ у школах: у Флориді прийняли закон “не кажи “гей”, у Вірджинії – анти-транс політику, а в Юті ледь не прийняли законопроект, який би заборонив прапори прайдів у класах.

Список штатів США, які піддаються підтримуваному республіканцями руху за батьківські права, що бездумно бере під контроль систему освіти і обмежує права учнів на приватність, свободу слова і вираження поглядів, а також безпеку, постійно зростає.

Але є вчитель що пишається своєю ідентичністю та сексуальною орієнтацією, оскільки вони навчає людей в Інтернеті, як відповідати на запитання дітей, і розповідають учням про ЛГБТК+ спільноту.

Десмонд Фамбріні – спеціаліст з навчання в районі затоки Сан-Франциско, штат Каліфорнія, і саме ця людина почала знімати це відео: “Я небінарний, бісексуальний фахівець з навчання та вчитель. Це розмови, яких ви дуже боїтеся.”

“Ти хлопчик чи дівчинка?”

@desmondfambrini These are the #lgbtq #school ♬ original sound – Desmond Fambrini

Я народились хлопчиком, гарне запитання. Але повернемося до математики“, – відповідає Фамбріні.

“Чому ви користуєтеся косметикою?”, – було наступним питанням у списку. На це Фамбріні відповідає: “Мені подобається, як я виглядаю, досить просто. [З тієї ж причини, що й інші люди”.

На третє питання зі списку: “Ви одружені? Чи маєте дівчину?”, вчитель відповідає професійно, припинивши будь-які розмови про особисте життя: “Я не можу відповісти на це. Це особиста інформація, вона не має відношення до школи”.

На наступне запитання: “У вас гарний макіяж, чи можна мені користуватися косметикою?”, була така відповідь: “Дякую, що сказала, що він гарний. Я не маю права дозволяти тобі фарбуватися в школі, це залежить від тебе і твоїх батьків”.

“Чому твій макіяж робить тебе настільки засмаглими?“, – ще одне запитання, яке отримує Фамбріні. На це вони відповідають: “Насправді я чорношкірий. Я італієць і нігерієць, гарне запитання”.

“Мені називати вас містер чи міс?”, – ще одне питання, знайоме вчителю. “Можете звати мене просто Дезмонд”, – відповідають вони. “Але, зрештою, я не можу контролювати, як ви мене називаєте”.

Вони підсумовують:

“Жарти жартами, але розмови, про які ви так хвилюєтесь, відбуваються дуже, дуже легко і дуже, дуже швидко.

“Діти не такі “заплутані”, як ти думаєш. Я хлопець, який носить макіяж – хочете називати це небінарним, гендерно флюїдним, добре.”

“І ось що найцікавіше: дітей насправді не цікавить сексуальність. Вони не запитають, а якщо запитають, досить просто сказати їм, що вони переступили межу, і це їхня особиста справа, яка не має відношення до школи.”

“Індоктринації, якої ви боїтеся, не існує”.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар