Навіть на пенсії вони роблять цей світ кращим. Історія їей-пари, що виховала 33 дитини

Гендер Зед розповідає історію 70-річного Барні та 57-річного Раджайнера.

Свого часу їхнє життя захмарила хвороба. У Барні виявили рак. Але британці витримали це випробування і зрозуміли, що хочуть робити щось хороше.

Після цього Барні і Раджайнер стали тимчасовими вихователями. Вони беруть до себе дітей, які несподіване опинилися без батьків. Це не усиновлення або удочеріння в класичному значенні: малеча може провести у чоловіків від пари днів до декількох місяців. За цей час діти мають впоратися зі стресом та зрозуміти, що вони будуть робити далі👌🏻

Барні й Раджайнер спілкуються з дітьми, піклуються про них та слідкують за їхнім навчанням. У кожної дитини є свої особливі потреби, тому чоловіки намагаються враховувати їх під час виховання.

«Першими до нас потрапили двоє дітей. Це був шестирічний хлопчик та дев’ятирічна дівчинка. Це було чотири роки тому. Тоді ми вирішили, що тимчасове виховання – це найкращий варіант для нас», – каже пара.

«У багатьох дітей, які починають із нами жити, дуже низька самооцінка та відсутність впевненості у собі. Коли вони нас покидають, то починають вірити у себе. Це допомагає їм рухатися по життю», – розповідають Барні й Раджайнер.

За весь час чоловіки взяли на тимчасове виховання аж 33 дитини! Вони сподіваються, що скоро багато інших ЛГБТ+ людей у світі отримають це право. Адже це нормально і не впливає на сексуальну орієнтацію або гендерну ідентичність дитини. І допомагає малечі у важкий час💕

А ти що думаєш щодо цього?

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар