Наталію Орейро хочуть позбавити громадянства рф через пропаганду ЛГБТ: зірка виступила на прайді

Уругвайська актриса та співачка Наталія Орейро, світову популярність якій принесла головна роль в аргентинському серіалі “Дикий ангел”, у жовтні 2021 року разом із сином отримала громадянство рф. Проте вже тепер російський паспорт у зірки збираються відібрати. Приводом став виступ Орейро на прайді в Аргентині.

“Моралістам” країни-терористки не сподобалось, що актриса “цілеспрямовано займається пропагандою содомії”. Особливо збунтувалися православні активісти з Новосибірська. Вони вже звернулися до Генпрокуратури та МВС із проханням позбавити Орейро громадянства рф, пишуть пропагандистські ЗМІ.

Нам така Наташа не потрібна“, – видали росіяни, звинувативши свою уругвайську співвітчизницю у “пропаганді” ЛГБТ.

Наталія Орейро виступила на прайді в Аргентині. Джерело: Скриншот

“Вона взяла участь у фінальному концерті гей-параду, який пройшов у Буенос-Айресі. А два роки тому вона отримала громадянство росії. У 2018 році вона приходить у светрі з ЛГБТ-символікою на передачу радіо росії та каже, що виступає проти гомофобії у росії. У 2022 році після отримання громадянства вона робить фотосесію гола в чоботях із символікою ЛГБТ і виставляє у себе, у відкритому просторі, тобто вона давно і цілеспрямовано займається пропагандою содомії. Її орієнтація мене не цікавить, нехай робить, що хоче. Але вона виступила на святі содомії, це явна пропаганда. Нам така Наташа не потрібна”, – образився один із членів православної правозахисної групи Іван Квасницький.

Наталія Орейро виступила на прайді в Аргентині. Джерело: Скриншот

Крім “пропаганди ЛГБТ” активісти не могли не помітити, що співачка розважала публіку з голими грудьми. Іван Квасницький поскаржився, що йому довелося шість годин спостерігати за контентом напівголої Наталі для його вивчення. Після шестигодинного аналізу чоловік дійшов висновку, що це було “не дуже добре”.

Росіянам не сподобалися голі груди Наталії Орейро. Джерело: Скриншот

“Вона виступала без ліфчика, на ній була одягнена жилетка, яка легенько прикривала. Нехай були голі груди з накладками – це все одно не дуже добре з морально-етичної точки зору, крім пропаганди всього іншого. Це не перший випадок, це систематично, це негарно”, – заявив представник православних активістів.

Активісти направили своє звернення до Генпрокуратури та МВС, лист було зареєстровано.

На думку громадських працівників, “головному гей-символову Латинської Америки” не місце в рф. Якщо їм не вдасться позбавити Орейро громадянства, вони наполягатимуть хоча б на притягненні до адміністративної відповідальності за статтею “Пропаганда нетрадиційних сексуальних стосунків”, яка передбачає штраф у розмірі 200 тисяч рублів.

Як писав OBOZ.UA раніше, Наталія Орейро у розпал повномасшитабної війни в Україні нібито погодилася на зйомки у російському фільмі “Лист Діду Морозу”. Саме таку новину рік тому розповсюдили пропагандисти, намагаючись довести довірливим росіянам, що співпраця з країною-терористкою все ще цінується у світі. З того часу нових інсайдів із цього приводу не було, а про розробку фільму кінематографісти мовчать. Однак існує ймовірність, що зірка все ж таки може їздити до росії, щоб зніматися з російськими акторами, хоч і не розповідає про це.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією