Напередодні ЛГБТ-прайду у Підгориці СПЦ проведе молебен щодо “збереження сім’ї”

У столиці Чорногорії Підгориці на 8 жовтня заплановано ходу Марш гордості в рамках тижня гордості, що проходить у країні.

У свою чергу глава митрополії Чорногірсько-Приморської Сербської православної церкви митрополит Іоаннік заявив, що днем ​​раніше, 7 жовтня, в Підгориці буде проведено молебен про порятунок сім’ї та християнського шлюбу.

Іоанній закликав усіх уникати будь-яких конфліктів: «Я закликаю кожного з вас уникати будь-якої фізичної конфронтації чи насильства. Нам це не потрібне. Але ми повинні показати свою позицію і засудити розпусту та аморальність».

Організатори прайду у свою чергу заявили, що він ніяк не загрожує інституту сім’ї, і висловили впевненість у тому, що Підгориця не повторить досвіду Белграда, де в день прайду були заворушення.

“Чорногорія пройшла довгий шлях у повазі та просуванні прав ЛГБТ, тому я не очікую, що белградський сценарій повториться в Підгориці і виникнуть проблеми з проведенням”, – заявив Даніель Калезич з регіонального Альянсу за рівні права ЛГБТІК-людей Західних Балкан та Туреччини, повідомляє портал CDM.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією