Мюррей Бартлетт та інші квір-номінанти на премію “Вибір критиків”

У США настає сезон нагород. Однією з перших номінантів представила премія “Вибір критиків” (Critics Choice Awards), приділивши увагу найкращим акторам та виконавцям ЛГБТК+ ролей.

Небіжчик Леслі Джордан отримав свою першу номінацію на премію “Вибір критиків” за кращу чоловічу роль другого плану в комедійному серіалі “Клич мене Кет” (Fox Call Me Kat). Раніше Джордан був удостоєний “Еммі” як найкращий запрошений актор у комедії “Вілл і Грейс”.

Мюррея Бартлетта знову номіновано у категорії “Кращий актор другого плану в обмеженому серіалі”. Після минулорічної перемоги за роль у “Білому лотосі” цього року Бартлетт претендує на нагороду, створивши образ хореографа Ніка Де Ної в “Ласкаво просимо до Чіппендейлса”. І він – гідний нагороди!

Брендона Скотт Джонса номіновано на другу поспіль премію “Вибір критиків” у категорії “Найкращий актор другого плану в комедійному серіалі”. Відбірників вразила його роль гея-примари часів Війни за незалежність у серіалі “Примари”.

Девері Джейкобс здобула свою першу номінацію на премію “Вибір критиків” за роль у проекті “Пси резервації”. Вона може стати найкращою актрисою у категорії комедійних серіалів.

Нісі Неш, нагадує “Out”, вперше була номінована на премію “Вибір критиків” ще у 2013 році за серіал “Початок”. Вона повертається з номінацією на кращу жіночу роль другого плану в обмеженому серіалі Дамер – Монстр: історія Джеффрі Дамера.

Красень і молодий татко Енді Коен в черговий раз номінований за своє шоу “Дивіться, що відбувається у прямому ефірі…” у категорії “Найкраще ток-шоу”.

Церемонія вручення премій “Вибір критиків” цього року транслюватиметься у прямому ефірі на каналі CW у неділю, 15 січня 2023 року.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією