Мусульманам в Італії заважають ґеї та атеїзм

Ісламський культурний центр Італії скаржиться журналістам на утиски мусульман, нерозуміння роботодавців та ісламофобію. Разом з цим, найбільшою небезпекою для мусульманської молоді в Італії проповідники назвали “популярність гомосексуальності та атеїзм”.

Глава центру, Абу аль-Хайр Брігаш, поскаржився арабським ЗМІ, що в Італії роботодавці часто не вникають в особливості мусульманського способу життя, не дозволяють працівникам відлучатися для молитви 5 разів на день і косо дивляться на мусульманський жіночий дрес-код.

Однак це ще не найстрашніше, Абу Аль-Хайр Брігеш наголосив в інтерв’ю, що одна з найнебезпечніших проблем, з якими стикаються мусульмани в Італії, – це “зростаюча хвиля гомосексуальності та атеїзму”.

За його словами, молодь розбещують в освітніх закладах і соцмережах, прищеплюючи їм толерантність до ЛГБТ. Причому ця толерантність закріплена на законодавчому рівні, тому мусульмани Італії об’єдналися в цьому питанні неприйняття одностатевих стосунків з ультраправими католицькими діячами, легко знайшовши спільну мову з іновірцями.

За заявою Абу аль-Хайр Брігаш, релігійні люди всіх релігій загалом виступають проти “подібних протилежних природі стосунків” і додав, що серед релігійних італійців, які підтримують мусульман, – лікарі, професори університетів і діячі науки.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар