“Містером Гей Миру” 2022 року став пуерториканець Хосе Лопес Дювон

Хосе Лопес Дювон із Пуерто-Ріко став першим латиноамериканцем, який виграв міжнародний конкурс “Містер Гей Миру”, який пройшов у ПАР.

На конкурсі Хосе Лопес Дювон із Пуерто-Ріко представив соціальний проект, спрямований на вирішення проблеми тілесної дисморфії (розлад, який проявляється у надмірній самокритичності до своєї зовнішності), від чого він страждав у дитинстві. Його ідеї також спрямовані на пропаганду здорового способу життя у ЛГБТ-спільноті, наголошується у повідомленні для ЗМІ організаторів конкурсу.

Актор і модель Хосе Лопес Дювон (José López Duvont) також став першим у номінаціях “Найкращий національний костюм”, “Найкращий купальник”, “Фотогенічність” та “Вплив у соціальних мережах”. Друге та перше місце посіли відповідно – представник Німеччини Макс Апенрот та США Тоні Ардоліно.

Advocate, повідомляючи про переможця, нагадує, що організатори конкурсу раніше зіткнулися зі скандалами навколо призера минулого року. Південноафриканець Луї Брейтенбах, який у жовтні став переможцем віртуального конкурсу “Містер Гей Миру 2021”, незабаром відмовився від титулу через розбіжності з організаторами проекту. Він відмовився підписати ексклюзивний контракт, а також звинуватив організаторів у “нездатності пройти аудит”. Невдоволення Брейтенбаха викликала і відмова від розголошення того, як використовуються кошти фонду Mr. Gay World Foundation.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією